Rodzina ogłosiła Ciążę w Dinozaurowych nadmuchiwanych kostiumach T-Rex


85
13 udost., 85 głosów

Nicole Berkley, mama czworga dzieci i profesjonalna fotografka z Dallas w Teksasie, wiedziała, że chce pójść na całość, gdy ogłosiła, że ona i jej mąż, Daniel, spodziewają się wspólnego piątego dziecka.

Wpadli na pomysł założenia nadmuchiwanych kostiumów T-Rexa na specjalne ogłoszenie.

Nicole powiedziała:

Jest to nasze piąte dziecko i nie pierwszy raz ogłaszamy ciążę. Za każdym razem robimy wspólne zdięcie na powitanie nowego członka rodziny, zapewne jak większość rodziców. To tak ekscytujące dzielić się tym, że spodziewasz się bobasa z przyjaciółmi i rodziną. Jednak większość zdjęć, które robią wszyscy wyglądają podobnie, a więc pomyślałam sobie: "to nie jest nasze pierwsze rodzinne zdjęcie, chcę, aby było naprawdę wyjątkowe, ponieważ to może być nasze ostatnie dziecko".

Nicole wyjaśniła, że kiedy po raz pierwszy podsunęła ten pomysł Danielowi prawie rok temu, nie był do końca otwarty na tę koncepcję. Jednak po poronieniu w lutym Daniel zgodził się na sesję zdjęciową, gdy para dowiedziała się, że Nicole znów jest w ciąży.

"Ponieważ jesteśmy wielkimi fanami Jurassic World i naprawdę dziwaczną rodziną, wydawało mi się, że to idealny pomysł! Zwykle mam nawyk zmuszania mojej rodziny do robienia zdjęć i angażowania ich w moje głupie pomysły. Wiedziałam, że w końcu się pojawią i zrobią to w najlepszy sposób! Kiedy dzieci zobaczyły nadmuchane kostiumy, uznały, że to zabawne i w tym momencie były całkowicie zaangażowane w projekt".


Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Meme
Upload your own images to make custom memes
Inline
SARCASM.pl
Inline
SARCASM.pl